Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Xiamen Full Win Import And Export Co.,Ltd. Wycieczka po fabryce

Chiny Xiamen Full Win Import And Export Co.,Ltd. Certyfikaty
Chiny Xiamen Full Win Import And Export Co.,Ltd. Certyfikaty
Droga Lydio, dziękuję za miłą obsługę, jesteś profesjonalistką. Będę kontynuować współpracę z tobą! - Antonio Fernando Domingues

—— Antonio Fernando Domingues

Tks za szybką dostawę i dobrą jakość. Oczekiwanie na współpracę następnego rzędu.

—— Ulrike Elbers

Dziękujemy za twoje wysiłki we współpracy z nami. Tks za szybką odpowiedź podczas każdej korespondencji. Zaufaj nam, możemy mieć długoterminową współpracę.

—— Stuart Staalduinen

Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Fujian Dehua Full Win Crafts Co, Ltd powstała w 2006 roku, jest profesjonalnym manufactuer w ceramicznych wyrobów kuchennych i towarów House. Dzięki staraniom naszego zespołu projektowego, zespołu technicznego, zespołu produkcyjnego i zespołu Sees nasza firma rozwija się bardzo szybko. Przeprowadziliśmy się do naszych nowych budynków fabrycznych w roku 2013. Dziękujemy za wsparcie naszych klientów. Nasze produkty zostały sprzedane do ponad 30 krajów i są dobrze odbierane przez klientów. Naszym głównym rynkiem jest Ameryka Północna, Europa, Australia i Japonia itp.
    Fabryka ma własne grunty o powierzchni 7260 metrów kwadratowych i 3 budynki o powierzchni ponad 23 000 metrów kwadratowych, w tym 13 800 metrów kwadratowych powierzchni produkcyjnej z pełnym zestawem ceramicznych zakładów produkcyjnych. Mamy piec do kręgów specjalny dla Mocnego Dolomitu; Tunel Piec walcowy do kamionki i porcelany oraz piec do kostki do kalkomanii. Co roku przeprowadzaliśmy audyty fabryczne, aby spełnić wymagania klientów, audyty, które mamy, to: Disney, Sedex 4P, Walmart, ISO9001: 2015, Walgreens, Big Lots, Ahold i Dollar General. Cała produkcja jest zgodna z Food Safe (CCIQ, FDA, PROP65, LFGB itp.). Zdobyliśmy dobrą opinię od naszych klientów dzięki szybkiej dostawie, konkurencyjnej cenie, gwarantowanej jakości i znacznej obsłudze. OEM i ODM są mile widziane!

    Niezależny departament odpowiada za sprawdzenie jakości wszystkich nowo opracowanych produktów, a także tych, które są produkowane masowo.

Szczegóły kontaktu
Xiamen Full Win Import And Export Co.,Ltd.

Faks: 86-595-23566207

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)